[Na zdrowie !]

Vita Energy – Dostawca energii od Lavavitae

Vita Energy – Dostawca energii od Lavavitae
Vita Energy – Dostawca energii od Lavavitae

Vita Energy

Podstawy produkt dla osób pracujących długo przed ekranem komputera. Naturalny suplement diety oparty na formule substancji czynnych do aktywacji i regeneracji organizmu o ogólnie korzystnym działaniu.

+ w życiu codziennym, sporcie i w pracy
+ cenne składniki roślinne
+ kofeina z zielonej kawy, surowego kakao, guarany i zielonej herbaty
+ poprawia nastrój

Naturalny suplement diety w postaci kapsułek. Formuła składników aktywnych zawiera zbilansowany skład, który aktywuje i regeneruje organizm, przynosząc korzystne efekty. Dzięki specjalnej kombinacji składników następuje zarówno szybka, jak i trwała mobilizacja energii przy jednoczesnej regeneracji sił. Prowadzi to do 6-godzinnego wzrostu poziomu wydajności przy wyzwaniach fizycznych i psychicznych.

Mierzymy się z coraz wyższymi wyzwaniami. Aby im podołać, wiele osób spożywa stymulanty, takie jak kawa lub napoje energetyzujące. Te ostatnie zawierają zwykle składniki syntetyczne i dużo cukru. Mają krótkotrwały i jednostronny efekt. LavaVitae obiera tutaj inną drogę. W przypadku Vita Energy zapakowaliśmy wyłącznie naturalne składniki w kapsułki. W ten sposób unikamy gorzkiego smaku kofeiny, a organizm jest chroniony przed zbędnym cukrem.

Zespół Lavavitae
skil.lvpartner.com
Sklep Lavaviate

Więcej …

Zeolith - Czego nam brakuje?
Zeolith – Czego nam brakuje?
SYSINFO-Facebook

SYSTEMY INFORMATYCZNE DARIUSZ SIUTA